|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Activity: | Passive |
| Speaker System: | Optional Combination |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| Model | CS-03A |
| Rated power | 10W |
| Rated Voltage | 70V-120V |
| Case Material | Iron |
| Color | White |
| Woofer Size | 5.5" 140mm |
| Woofer Magnet | ф70x10mm |
| Woofer Cone | Paper Cone |
| Tweeter | / |
| Dimension | ф199x80mm |
| Install Hole | ф165mm |
| Sensitivity | 89dB |
| Frequency Response | 100Hz-15KHz |
| Pieces/Package | 24 |
| Package Dimension | 42*43*43cm |
| Remark |



