|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Activity: | Passive |
| Speaker System: | Optional Combination |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| Model | HG-520 |
| Rated power | 20W |
| Frequency Responce | 80Hz-15kHz |
| Case Material | Aluminum |
| Cover Material | Plastic |
| Woofer Size | 4"Woofer x 2 |
| Tweeter | / |
| Dimension | 145x108x330mm |
| Remark | IPX5 Waterproof |



