|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Noise: | 90dB |
| Activity: | Passive |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency


| Model | CLS-406 |
| Rated power | 5W |
| Rated Voltage | 70V-120V |
| Woofer Size | 6.25" 156mm |
| Woofer Magnet | ф70x10mm |
| Woofer Cone | Paper Cone |
| Tweeter | Coxial Tweeter |
| Dimension | ф186x78mm |
| Install Hole | ф163mm |
| Sensitivity | 90dB |
| Frequency Response | 100Hz-15KHz |
| Pieces/Package | 20 |
| Package Dimension | 40*41*42cm |
| Remark | New Design with Coxial Tweeter |



