|
Still deciding? Get samples of $ !
Request Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Activity: | Passive |
| Speaker System: | Optional Combination |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| Model | CLS-615 |
| Rated power | 6W |
| Rated Voltage | 70V-120V |
| Case Material | PP Plastic |
| Color | White |
| Woofer Size | 6" 153mm |
| Woofer Magnet | ф70x10mm |
| Woofer Cone | Paper Cone |
| Tweeter | / |
| Dimension | ф192x65mm |
| Install Hole | ф168mm |
| Sensitivity | 89dB |
| Frequency Response | 100Hz-15KHz |
| Pieces/Package | 28 |
| Package Dimension | 58*40.5*40.5cm |
| Remark | / |



